Fundacja - Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

Przejdź do wybranego podserwisu

  • Biuletyn Informacji Publicznej
  • english version

Aktualności - treści

Treść

KONKURS NA FACEBOOKU pn. „Zdrowe i sportowe KGW”


Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie pn. „Zdrowe i sportowe KGW”, organizowanym za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku (www.facebook.com/fundacjapomaganiekrzepi).  Do wygrania atrakcyjne nagrody na rzecz Koła Gospodyń Wiejskich!

Co należy zrobić?

  1. Pod postem konkursowym zamieszczonym na Profilu Facebook Fundacji należy dodać w komentarzu zdjęcie (lub kolaż zdjęć), które będzie odpowiedzią na pytanie konkursowe: "W jaki sposób KGW promuje w swojej społeczności aktywność fizyczną?”
  2. W treści komentarza należy napisać na rzecz którego Koła Gospodyń Wiejskich dana osoba stara się o nagrodę (jedno KGW może zdobyć jedną nagrodę)! *
  3. Do 24.10.2021 r. do godz. 23:59 należy zebrać jak największą liczbę „reakcji” do swojego komentarza (liczą się zarówno polubienia jak i serduszka).
  4. Cierpliwie należy czekać na post z ogłoszeniem wyników w dniu 26.10.2021 r. za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku.
  5. Zachęcamy do przekazania innym informacji o konkursie i do udziału w nim – nagrodzonych może zostać aż 10 KGW!!!

 

*Jeśli kilka osób będzie walczyło o nagrodę dla tego samego KGW, w dniu zakończenia konkursu Organizator weźmie pod uwagę zdjęcie z największą liczbą reakcji pod zdjęciem dot. danego KGW.

*Jedna osoba może dodać tylko jeden komentarz konkursowy!

Regulamin Konkursu oraz Klauzula informacyjna RODO do pobrania poniżej:

« wstecz