Do granic możliwości

Poniżej prezentujemy jeden z efektów zbiórki, tj. wydarzenie „Do granic możliwości”, które w dniach od 15 do 20 sierpnia 2022 r. odbyło się w Nowym Mieście Lubawskim oraz Kurzętniku. Wydarzenie to zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie Siedem Aniołów.

Informacja o zmianie nazwy Fundacji

Szanowni Państwo,
Informujemy, iż z dniem 12 lipca 2022 roku zmianie uległa nazwa naszej Fundacji z dotychczasowej Fundacja Krajowej Spółki Cukrowej S.A. „Pomaganie krzepi” na Fundacja Krajowej Grupy Spożywczej S.A. „Pomaganie krzepi”.
Jednocześnie informujemy, że zmiany dotyczą tylko nazwy fundacji – wszystkie pozostałe dane, w tym NIP, KRS, siedziba i adres, numery rachunków bankowych pozostają bez zmian.

Program wakacyjny dla dzieci Pracowników Spółki

Fundacja Krajowej Spółki Cukrowej S.A. „Pomaganie krzepi” zaprasza Pracowników Krajowej Grupy Spożywczej S.A. do udziału w Programie wakacyjnym dla dzieci Pracowników Spółki. Głównym celem Programu (promującego zdrowy i aktywny tryb życia) jest dofinansowanie wyjazdu wakacyjnego dzieci Pracowników Spółki uczęszczających w roku szkolnym 2021/2022 do klas 1-8 szkoły podstawowej. Pula środków to aż 50.000 zł!

Odsłonięcie muralu w Izbie Pamięci Cukrownictwa

31 maja 2022 r. w Ostrowcu Świętokrzyskim w Izbie Pamięci Cukrownictwa miała miejsce uroczystość odsłonięcia muralu zrealizowanego w ramach Projektu pn. „Cukrownicy – bohaterowie naszej niepodległości”. Przedsięwzięcie to jest jednym z działań podejmowanych przez Fundację „Pomaganie krzepi”, której Fundatorem jest Krajowa Grupa Spożywcza S.A. Projekt sfinansowany został ze środków budżetu Państwa w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości oraz odbudowy polskiej państwowości.

Projekt "KiM - Kompetentni i Młodzi"

Fundacja Krajowej Spółki Cukrowej S.A. „Pomaganie krzepi” przy współpracy ze Stowarzyszeniem Dzieci i Młodzieży „Wędka” im. każdego Człowieka od marca do maja 2022 r. realizowała pilotażowy Projekt pn. „KiM – kompetentni i młodzi” skierowany do młodzieży z III klasy technikum w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu.

Podsumowanie zbiórki pieniężnej na rzecz pomocy uchodźcom z Ukrainy.

Dziękujemy za wsparcie naszej zbiórki finansowej na pomoc dla uchodźców z Ukrainy. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na pomoc w organizacji domu dla kobiet z małymi dziećmi z Ukrainy w Łysomicach k/Torunia.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW – KONKURS NA MURAL

W dniu dzisiejszym Fundacja Krajowej Spółki Cukrowej S.A. „Pomaganie krzepi” pragnie ogłosić Laureata w konkursie na mural artystyczny o charakterze patriotycznym.

Zbiórka pieniężna Fundacji Krajowej Spółki Cukrowej S.A. "Pomaganie Krzepi" na rzecz pomocy uchodźcom z Ukrainy.

Zaniepokojeni obecną sytuacją na naszej wschodniej granicy, chcąc wspomóc możliwie najlepiej działania prowadzone przez Wolontariuszy i inne organizacje pomocowe, informujemy w jakie działania na rzecz uchodźców z Ukrainy angażuje się Fundacja Krajowej Spółki Cukrowej S.A. "Pomaganie krzepi".

KONKURS NA MURAL ARTYSTYCZNY O TEMATYCE PATRIOTYCZNEJ

Fundacja Krajowej Spółki Cukrowej S.A. „Pomaganie krzepi” ma zaszczyt zaprosić do udziału w konkursie na mural artystyczny o tematyce patriotycznej skierowanym do artystów i/lub studentów oraz do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w zakresie szeroko pojętej działalności twórczej i/lub artystycznej w sztukach plastycznych. W Konkursie na projekt muralu zostanie przyznana jedna nagroda pieniężna w wysokości 5.000 zł brutto!!!

Pierwsza Dama RP z wizytą na Konferencji Fundacji KSC S.A. „Pomaganie krzepi”

W Warszawie, z udziałem Agaty Kornhauser-Dudy - Małżonki Prezydenta, odbyła się konferencja pt. „Koła Gospodyń Wiejskich - Liderki Bezpiecznej Wsi”. – Panie mają ogromną siłę przebicia, dlatego jestem przekonana, że jeśli dadzą panie przykład, inne kobiety podążą tym śladem – mówiła w piątek Pierwsza Dama.

Profil Facebook Fundacji Krajowej Spółki Cukrowej S.A. „Pomaganie krzepi”

Zachęcamy do odwiedzenia profilu Facebook Fundacji KSC S.A. „Pomaganie krzepi”.