Projekt "KiM - Kompetentni i Młodzi"

Fundacja Krajowej Spółki Cukrowej S.A. „Pomaganie krzepi” przy współpracy ze Stowarzyszeniem Dzieci i Młodzieży „Wędka” im. każdego Człowieka od marca do maja 2022 r. realizowała pilotażowy Projekt pn. „KiM – kompetentni i młodzi” skierowany do młodzieży z III klasy technikum w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu.

Podsumowanie zbiórki pieniężnej na rzecz pomocy uchodźcom z Ukrainy.

Dziękujemy za wsparcie naszej zbiórki finansowej na pomoc dla uchodźców z Ukrainy. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na pomoc w organizacji domu dla kobiet z małymi dziećmi z Ukrainy w Łysomicach k/Torunia.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW – KONKURS NA MURAL

W dniu dzisiejszym Fundacja Krajowej Spółki Cukrowej S.A. „Pomaganie krzepi” pragnie ogłosić Laureata w konkursie na mural artystyczny o charakterze patriotycznym.

Zbiórka pieniężna Fundacji Krajowej Spółki Cukrowej S.A. "Pomaganie Krzepi" na rzecz pomocy uchodźcom z Ukrainy.

Zaniepokojeni obecną sytuacją na naszej wschodniej granicy, chcąc wspomóc możliwie najlepiej działania prowadzone przez Wolontariuszy i inne organizacje pomocowe, informujemy w jakie działania na rzecz uchodźców z Ukrainy angażuje się Fundacja Krajowej Spółki Cukrowej S.A. "Pomaganie krzepi".

KONKURS NA MURAL ARTYSTYCZNY O TEMATYCE PATRIOTYCZNEJ

Fundacja Krajowej Spółki Cukrowej S.A. „Pomaganie krzepi” ma zaszczyt zaprosić do udziału w konkursie na mural artystyczny o tematyce patriotycznej skierowanym do artystów i/lub studentów oraz do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w zakresie szeroko pojętej działalności twórczej i/lub artystycznej w sztukach plastycznych. W Konkursie na projekt muralu zostanie przyznana jedna nagroda pieniężna w wysokości 5.000 zł brutto!!!

Pierwsza Dama RP z wizytą na Konferencji Fundacji KSC S.A. „Pomaganie krzepi”

W Warszawie, z udziałem Agaty Kornhauser-Dudy - Małżonki Prezydenta, odbyła się konferencja pt. „Koła Gospodyń Wiejskich - Liderki Bezpiecznej Wsi”. – Panie mają ogromną siłę przebicia, dlatego jestem przekonana, że jeśli dadzą panie przykład, inne kobiety podążą tym śladem – mówiła w piątek Pierwsza Dama.

Profil Facebook Fundacji Krajowej Spółki Cukrowej S.A. „Pomaganie krzepi”

Zachęcamy do odwiedzenia profilu Facebook Fundacji KSC S.A. „Pomaganie krzepi”.