Programy Grantowe

Wyniki IV edycji Programu grantowego pn. „Aktywnie z Frutusiem – pomaganie krzepi”

W ramach IV edycji Programu grantowego dla Pracowników Krajowej Grupy Spożywczej S.A. można było zdobyć do 5 tys. zł na realizację autorskiego Projektu dotyczącego działań edukacyjnych promujących zdrowy styl życia, działań sportowo-rekreacyjnych i/lub rehabilitacyjnych dla dzieci i młodzieży przy współpracy z instytucjami lub organizacjami funkcjonującymi w lokalnych społecznościach. Ogromnie się cieszymy, że dzięki Waszym inicjatywom zrealizowane zostaną kolejne Projekty dofinansowane przez naszą Fundację!

Dofinansowanie w Programie grantowym „Aktywnie z Frutusiem – pomaganie krzepi” otrzymali:

  1. Pani Joanna Beszczyńska (Centrala Toruń) na rzecz Szkoły Podstawowej nr 4 w Toruniu, na realizację Projektu „Gotujemy i jemy zdrowo” w ramach którego odbędą się warsztaty kulinarne pod okiem profesjonalistów z Akademii Kulinarnej Studio A.
  2. Pani Sylwia Cieślarczyk (Zakład „Archiwum” w Płocku) na rzecz Miejskiego Przedszkola nr 34 im. Kubusia Puchatka i Jego Przyjaciół z Oddziałami Integracyjnymi w Płocku, na realizację Projektu pn. Joga dla dzieci i ich rodziców. Dofinansowanie zostanie przeznaczone na dogoterapię oraz zakup literatury i piłeczek do masażu i terapii.
  3. Pani Dorota Cybart (Centrala Płock) na rzecz Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 11 im. Bolesława Chrobrego w Płocku, na realizację Projektu pn. Mikołajki równych szans - zdrowe i sportowe”. Dofinansowanie zostanie przeznaczone na zorganizowanie zmagań sportowych, spotkania z dietetykiem oraz odwiedziny Świętego Mikołaja, a także zakup sprzętu sportowo-rehabilitacyjnego.
  4. Pan Michał Grela (Centrala Toruń) na rzecz Przedszkola Miejskiego nr 16 w Toruniu, na realizację Projektu pn. Rusz się trochę, jedz warzywa i owoce, a dostaniesz super moce. Dofinansowanie zostanie przeznaczone na zakup sprzętu sportowego, rehabilitacyjnego oraz pomocy dydaktycznych do przeprowadzenia zajęć.
  5. Pan Marcin Kowalski (Oddział „Terminal Cukrowy" w Gdańsku) na rzecz Stowarzyszenia Visus Supremus przy Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w Bydgoszczy, na realizację Projektu pn. Bowling, kręgle klasyczne - radości i sukcesy. W ramach Projektu zostaną zorganizowane zajęcia z bowlingu oraz turnieje: w bowlingu i kręglach klasycznych.
  6. Pani Agnieszka Kozaczuk (Centrala Malbork) na rzecz Szkoły Podstawowej nr 8 im. Mikołaja Kopernika w Malborku, na realizację Projektu pn. Wodne atrakcje na młodzieńcze frustracje”. W ramach Projektu odbędzie się jednodniowy wyjazd do Aquaparku w Redzie.
  7. Pani Magdalena Mikucka (Zakład „Polskie Przetwory" we Włocławku) na rzecz Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku k. Włocławka, na realizację Projektu pn. Woda-źródło zdrowia. W ramach Projektu odbędzie się wycieczka edukacyjno-rekreacyjna do Kopalni Soli w Kłodawie oraz aktywny wypoczynek w Termach Uniejów.
  8. Pani Magdalena Ozimkowska-Sarzała (Centrala Toruń) na rzecz Szkoły Podstawowej nr 14 im. Błękitnej Armii w Toruniu, na realizację Projektu pn. Mikołajkowy Festyn Pływacki dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 14 w Toruniu”. W ramach dofinansowania zostaną zakupione upominki dla uczestników Festynu.
  9. Pani Anna Romanowska (Centrala Toruń) na rzecz Szkoły Podstawowej nr 7 im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, na realizację Projektu pn. Działania sportowe promujące zdrowy styl życia wśród dzieci i młodzieży. W ramach Projektu zostaną zakupione tablice i obręcze do koszykówki.
  10. Pani Agnieszka Stanisławska (Centrala Toruń) na rzecz Społecznej Szkoły Podstawowej im. J. Słowackiego w Toruniu, na realizację Projektu pn. W zdrowym ciele - zdrowy duch. Dofinansowanie zostanie przeznaczone na warsztaty dla dzieci w postaci 3-dniowego eventu, w ramach którego odbędzie się m.in. spotkanie z dietetykiem, fizjoterapeutą, czy warsztaty z nowoczesnych technik efektywnej nauki. Pani Agnieszka osobiście poprowadzi spotkanie z dziećmi, podczas którego opowie o zabawach z czasów młodości rodziców i zaprezentuje ile radości mogą wnieść tzw. retro-zabawy.

Serdecznie Wam gratulujemy wspaniałych pomysłów i zaangażowania,
życzymy także powodzenia w realizacji!

Wstecz