Szkoły

„Szkolna Olimpiada Sportowa" - wyniki

Dziękujemy i serdecznie gratulujemy wszystkim Szkołom, które wzięły udział w naszym konkursie!

“Co za akcja!” - konkurs dla szkół na profilu Facebook Fundacji

Serdecznie zachęcamy szkoły ponadpodstawowe do uczestnictwa w konkursie ekologicznym pn. „Co za akcja!”, organizowanym za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku.

“Szkolna Olimpiada Sportowa” - konkurs dla szkół na profilu Facebook Fundacji

Serdecznie zachęcamy szkoły podstawowe i ponadpodstawowe do uczestnictwa w konkursie sportowym pn. „Szkolna Olimpiada Sportowa”, organizowanym za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku.

Wizyta w Izbie Pamięci Cukrownictwa

W środę, 7 lutego, gośćmi Izby Pamięci Cukrownictwa były dzieci z Zespołu Edukacyjno-Przedszkolnego SZKOŁA Z PASJĄ im. Elżbiety Sołtys w Ostrowcu Świętokrzyskim

„Ponad wszystko, dbam o środowisko!” - wyniki

Dziękujemy i serdecznie gratulujemy wszystkim Uczestnikom, którzy wzięli udział w naszym konkursie ekologicznym dla szkół ponadpodstawowych pn. „Ponad wszystko, dbam o środowisko!”.
  • Rysunek dziecka przedstawiający cukrownię w Werbkowicach

Podsumowanie konkursów cukrowniczych w IPC

W dniu 23 listopada 2023 r. w Izbie Pamięci Cukrownictwa w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów cukrowniczych zorganizowanych dla uczniów szkół podstawowych przez Fundację Krajowej Grupy Spożywczej S.A. „Pomaganie krzepi”.

Komunikat Organizatora dot. uzupełnienia Regulaminu konkursu wiedzy pn. „Cukrownicy – bohaterowie naszej niepodległości”

Komunikat Organizatora dot. uzupełnienia Regulaminu konkursu wiedzy pn. „Cukrownicy – bohaterowie naszej niepodległości” (ogłoszony zgodnie z par. § 4 ust. 9 Regulaminu Konkursu z dnia 13.10.2023 r.)
  • Kostki cukru i ręka trzymająca kredki

„Tradycje cukrownicze w regionie" - wyniki

Dziękujemy i serdecznie gratulujemy wszystkim Uczestnikom, którzy wzięli udział w naszym konkursie! Wasza kreatywność, nieszablonowość i wiedza na temat tradycji cukrowniczych w otoczeniu sprawiła nam ogromną radość. Przedstawiamy Laureatów w obu kategoriach wiekowych.


Projekt "KiM - Kompetentni i Młodzi"

Fundacja Krajowej Grupy Spożywczej S.A. „Pomaganie krzepi” przy współpracy ze Stowarzyszeniem Dzieci i Młodzieży „Wędka” im. każdego Człowieka od kwietnia do czerwca 2023 r. realizowała kolejną odsłonę Projektu pn. „KiM – kompetentni i młodzi” skierowanego do młodzieży z III klasy technikum w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu.
  • Piłka do koszykówki

„Krzepcy W Formie" - wyniki

Dziękujemy i serdecznie gratulujemy wszystkim Szkołom, które wzięły udział w naszym konkursie!
Wasze zaangażowanie w kreatywną promocję aktywności sportowej wśród dzieci i młodzieży sprawiło nam ogromną radość. Zorganizowaliście dla swoich Uczniów wiele niesamowicie kreatywnych akcji sportowych i pokazaliście jak ważna jest gra zespołowa.

"Ponad wszystko, dbam o środowisko!" - konkurs ekologiczny dla szkół ponadpodstawowych

Serdecznie zachęcamy szkoły ponadpodstawowe do uczestnictwa w konkursie ekologicznym pn. „Ponad wszystko, dbam o środowisko!”, organizowanym przez Fundację Krajowej Grupy Spożywczej S.A. "Pomaganie krzepi".

„Cukrownicy– bohaterowie naszej niepodległości” - konkurs dla uczniów klas V-VIII szkół podstawowych

Serdecznie zachęcamy szkoły podstawowe do uczestnictwa w konkursie wiedzy pn. „Cukrownicy – bohaterowie naszej niepodległości”, organizowanym przez Fundację Krajowej Grupy Spożywczej S.A. "Pomaganie krzepi".

"Tradycje cukrownicze w regionie" - konkurs plastyczny dla uczniów klas I-IV szkół podstawowych

Serdecznie zachęcamy szkoły podstawowe do uczestnictwa w konkursie plastycznym pn. „Tradycje cukrownicze w regionie”, organizowanym przez Fundację Krajowej Grupy Spożywczej S.A. "Pomaganie krzepi".

“Krzepcy W Formie” - konkurs pod patronatem PZKosz na profilu Facebook Fundacji

Serdecznie zachęcamy szkoły podstawowe i ponadpodstawowe do uczestnictwa w konkursie sportowym pn. „Krzepcy w formie”, organizowanym za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku.