Fundacja - Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

Przejdź do wybranego podserwisu

  • Biuletyn Informacji Publicznej
  • english version

Treść

Stronicowanie

WYNIKI PROGRAMU GRANTOWEGO
2021.10.15
-

W dniu dzisiejszym pragniemy ogłosić Zwycięzców w Programie grantowym „Przyjaciele Frutusia – pomaganie krzepi” skierowanym  do Pracowników Krajowej Spółki Cukrowej S.A., w którym można było zdobyć do 5 tys. zł na realizację autorskiego Projektu (wspierającego dzieci i młodzież z przedszkoli, szkół podstawowych lub ośrodków szkolno-wychowawczych ze społeczności Pracowników).

WYNIKI PRGRAMU GRANTOWEGO
2021.10.01
-

W dniu dzisiejszym pragniemy ogłosić Zwycięzców w naszym Programie grantowym „KGW – krzepkie i zdrowe”, w którym można było zdobyć grant na realizację autorskiego Projektu w zakresie profilaktyki zdrowia kobiet na wsi, szczególnie członkiń Kół Gospodyń Wiejskich.

2021.08.04
-

Fundacja Krajowej Spółki Cukrowej S.A. „Pomaganie krzepi” zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich do udziału w Programie grantowym „KGW – krzepkie i zdrowe”. Do zdobycia grant główny w wysokości do 15 tys. zł oraz kilka grantów do wysokości 5 tys. zł! Pula środków to aż 40 tys. zł !

 

 

Krajowe Dni Pola w Minikowie 2021
2021.06.22
Krajowe Dni Pola w Minikowie 2021

W dniach 19-20 czerwca 2021 r. w Minikowie odbyły się Krajowe Dni Pola organizowane przez Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie oraz Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy.  Podczas tego wydarzenia obecna była również Fundacja Krajowej Spółki Cukrowej S.A. „Pomaganie krzepi”, której stoisko odwiedzali liczni goście, w tym Pani Anna Gembicka – Wiceminister rolnictwa oraz Pan Jan Krzysztof Ardanowski - Poseł na Sejm. Namiot Fundacji licznie odwiedzali także Uczestnicy Krajowych Dni Pola, w szczególności Plantatorzy.

Fundacja Krajowej Spółki Cukrowej S.A. „Pomaganie krzepi” ma zaszczyt ogłosić wyniki I edycji Programu grantowego pn. „Polski Cukier w akcji – pomaganie krzepi!”
2021.06.21
-

W I edycji Programu grantowego dla Pracowników Krajowej Spółki Cukrowej S.A. można było zdobyć do 5 tys. zł na realizację autorskiego Projektu wspierającego m.in. inne organizacje, instytucje lub osoby fizyczne potrzebujące wsparcia.

Stronicowanie