Program grantowy dla Kół Gospodyń Wiejskich

Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich do udziału w Programie grantowym „KGW – krzepkie i zdrowe” (edycja II)
W związku z ogromnym zainteresowaniem ubiegłoroczną edycją Program grantowego w tym roku zwiększyliśmy pulę środków na dofinansowanie Projektów w Programie grantowym, która wynosi aż 100 tys. zł brutto!

Wyniki III edycji Programu grantowego pn. „Polskie Przetwory na wakacjach – pomaganie krzepi!”

Fundacja „Pomaganie krzepi” ma zaszczyt ogłosić wyniki III edycji Programu grantowego pn. „Polskie Przetwory na wakacjach – pomaganie krzepi!” dla Pracowników Krajowej Grupy Spożywczej S.A. Można było zdobyć do 5 tys. zł na realizację autorskiego Projektu dotyczącego zrealizowania i przeprowadzenia w czasie wakacji działań sportowo-rekreacyjnych dla dzieci (z klas 1-8 szkół podstawowych) przez instytucje ze społeczności lokalnych.

Polskie Przetwory na wakacjach! – pomaganie krzepi

Fundacja Krajowej Spółki Cukrowej S.A. „Pomaganie krzepi” zaprasza Pracowników Krajowej Spółki Cukrowej S.A. do udziału w III edycji Programu grantowego pn. „Polskie Przetwory na wakacjach! – pomaganie krzepi”

„Przyjaciele Frutusia – pomaganie krzepi!”

Fundacja Krajowej Spółki Cukrowej S.A. „Pomaganie krzepi” zaprasza Pracowników Krajowej Spółki Cukrowej S.A. do udziału w II edycji Programu grantowego pn. „Przyjaciele Frutusia – pomaganie krzepi!” Program grantowy dotyczy działań na rzecz dzieci i młodzieży z przedszkoli, szkół podstawowych, ośrodków szkolno-wychowawczych z lokalnej społeczności Pracownika. 

 

Wyniki I edycji Programu grantowego pn. „Polski Cukier w akcji – pomaganie krzepi!”

W I edycji Programu grantowego dla Pracowników Krajowej Spółki Cukrowej S.A. można było zdobyć do 5 tys. zł na realizację autorskiego Projektu wspierającego m.in. inne organizacje, instytucje lub osoby fizyczne potrzebujące wsparcia.

„Polski Cukier w akcji – pomaganie krzepi!”

Fundacja Krajowej Spółki Cukrowej S.A. „Pomaganie krzepi” zaprasza Pracowników Krajowej Spółki Cukrowej S.A. do udziału w Programie grantowym „Polski Cukier w akcji – pomaganie krzepi!”

WYNIKI PROGRAMU GRANTOWEGO DLA KGW

W dniu dzisiejszym pragniemy ogłosić Zwycięzców w naszym Programie grantowym „KGW – krzepkie i zdrowe”, w którym można było zdobyć grant na realizację autorskiego Projektu w zakresie profilaktyki zdrowia kobiet na wsi, szczególnie członkiń Kół Gospodyń Wiejskich.

Program grantowy dla Kół Gospodyń Wiejskich

Fundacja Krajowej Spółki Cukrowej S.A. „Pomaganie krzepi” zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich do udziału w Programie grantowym „KGW – krzepkie i zdrowe”. Do zdobycia grant główny do wysokości 15 tys. zł oraz kilka grantów do wysokości 5 tys. zł. Pula środków to aż 40 tys. zł!