Media o Konkursach wielkanocnych

Zachęcamy do wysłuchania i obejrzenia co Partnerzy medialni oraz lokalne media mówią o naszych Konkursach wielkanocnych "Krzepka Babka" i "Słodki Mazurek".

Konkurs wielkanocny „Krzepka babka” dla Kół Gospodyń Wiejskich z województwa kujawsko-pomorskiego

Fundacja Krajowej Spółki Cukrowej S.A. „Pomaganie krzepi” ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w konkursie wielkanocnym pn. „Krzepka babka” skierowanego do Kół Gospodyń Wiejskich z województwa kujawsko-pomorskiego.

Konkurs wielkanocny „Słodki mazurek” dla Kół Gospodyń Wiejskich z województwa lubelskiego

Fundacja Krajowej Spółki Cukrowej S.A. „Pomaganie krzepi” ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w konkursie wielkanocnym pn. „Słodki mazurek” skierowanego do Kół Gospodyń Wiejskich z województwa lubelskiego.

Uroczystość rozdania nagród w kulinarnym konkursie wielkanocnym „Krzepka babka”

W dniu 19 kwietnia w Toruniu odbyła się uroczystość rozdania nagród w kulinarnym konkursie wielkanocnym „Krzepka babka” zorganizowanym przez Fundację Krajowej Spółki Cukrowej S.A. „Pomaganie krzepi”. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości.

Uroczyste podsumowanie wielkanocnego konkursu kulinarnego „Słodki Mazurek”

17 kwietnia 2021 roku odbyło się uroczyste podsumowanie wielkanocnego konkursu kulinarnego „Słodki Mazurek”, adresowanego do Kół Gospodyń Wiejskich z województwa lubelskiego. Konkurs zorganizowała Fundacja Krajowej Spółki Cukrowej S.A. „Pomaganie krzepi”.

Wyniki Konkursu wielkanocnego „Słodki mazurek”

Dziękujemy Wam za ogromne zainteresowanie naszym konkursem. Wpłynęło ponad 180 zgłoszeń konkursowych! Zachęcamy do zapoznania się z listą Laureatów. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Wyniki konkursu wielkanocnego „Krzepka babka”!

Dziękujemy Wam za ogromne zainteresowanie naszym konkursem. Wpłynęło ponad 150 zgłoszeń konkursowych! Zachęcamy do zapoznania się z listą Laureatów. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Ogłoszenie wyników konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich odbędzie się w dniu 30 marca 2021r.

Uprzejmie informujemy, że uroczyste ogłoszenie wyników wielkanocnego konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich odbędzie w poszczególnych kategoriach w dniu 30 marca 2021 r.

Komunikat w sprawie wielkanocnych konkursów kulinarnych dla Kół Gospodyń Wiejskich

Jest nam niezmiernie miło, że nasz wielkanocny konkurs kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich spotkał się z tak dużym zainteresowaniem. Otrzymaliśmy kilkaset zgłoszeń! Jest ich nie tylko bardzo dużo, ale potwierdzają one kulinarne umiejętności i niezwykłą pasję Członkiń (a także Członków) Kół.