WYNIKI PROGRAMU GRANTOWEGO "EKO-GOSPODYNI"

Przedstawiamy Zwycięzców w naszym Programie grantowym dla Kół Gospodyń Wiejskich „Eko-gospodyni”, w którym można było zdobyć grant do wysokości 8 tys. złotych na realizację autorskiego Projektu w zakresie edukacji ekologicznej oraz promocji postaw proekologicznych w środowisku lokalnym, szczególnie wśród członkiń i członków Kół Gospodyń Wiejskich.

III Ogólnopolska Konferencja dla Kół Gospodyń Wiejskich „KGW – Liderki wsi”.

Fundacja Krajowej Grupy Spożywczej S.A. „Pomaganie krzepi” serdecznie zaprasza do udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji dla Kół Gospodyń Wiejskich „KGW – Liderki wsi”.

WYNIKI II ETAPU KONKURSU KULINARNEGO „JABŁKOWA POKUSA”

W piątek 7 lipca 2023 r. w Akademii Kulinarnej Studio A w Toruniu odbył się II Etap konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich pn. „Jabłkowa pokusa”, organizowanego przez naszą Fundację.

WYNIKI ETAPU I KONKURSU KULINARNEGO DLA KGW

Dziękujemy Wam za ogromne zainteresowanie naszym konkursem. Przedstawiamy listę dwudziestu czterech Kół Gospodyń Wiejskich, które zostały zakwalifikowane do Etapu II.

Program grantowy dla KGW "Eko-gospodyni"

Fundacja Krajowej Grupy Spożywczej S.A. „Pomaganie krzepi” zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich do udziału w Programie grantowym „Eko-gospodyni”, w którym łączna pula dofinansowani to 100 tys. złotych!

Konkurs kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich „Jabłkowa pokusa”

Fundacja Krajowej Grupy Spożywczej S.A. „Pomaganie krzepi” serdecznie zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich do udziału konkursie kulinarnym pn. „Jabłkowa pokusa”! To doskonała okazja, aby zaprezentować swoje kulinarnymi umiejętności i podzielić się regionalnymi przepisami z innymi. Konkurs skierowany jest do Kół Gospodyń Wiejskich zarejestrowanych w Krajowym Rejestrze KGW.

WYNIKI KONKURSU KULINARNEGO DLA KGW

Przedstawiamy listę dziesięciu Zwycięzców Konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich „Ciastko bożonarodzeniowe”.

KONKURS KULINARNY DLA KGW!

Serdecznie zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich do udziału w naszym konkursie!

II Ogólnopolska Konferencja pn. "KGW - Liderki Bezpiecznej Wsi"

W dniach 14-15 października w Warszawie, w budynku Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi odbyła się II Ogólnopolska Konferencja pn. „Koła Gospodyń Wiejskich – Liderki Bezpiecznej Wsi”, zorganizowana przez Fundację Krajowej Grupy Spożywczej S.A. „Pomaganie krzepi”.

WYNIKI PROGRAMU GRANTOWEGO DLA KGW

W dniu dzisiejszym pragniemy ogłosić Zwycięzców w naszym Programie grantowym „KGW – krzepkie i zdrowe”, w którym można było zdobyć grant na realizację autorskiego Projektu w zakresie profilaktyki zdrowia kobiet na wsi, szczególnie członkiń Kół Gospodyń Wiejskich.

Program grantowy dla Kół Gospodyń Wiejskich

Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich do udziału w Programie grantowym „KGW – krzepkie i zdrowe” (edycja II)
W związku z ogromnym zainteresowaniem ubiegłoroczną edycją Program grantowego w tym roku zwiększyliśmy pulę środków na dofinansowanie Projektów w Programie grantowym, która wynosi aż 100 tys. zł brutto!

Media o Konkursach wielkanocnych

Zachęcamy do wysłuchania i obejrzenia co Partnerzy medialni oraz lokalne media mówią o naszych Konkursach wielkanocnych "Krzepka Babka" i "Słodki Mazurek".

Konkurs wielkanocny „Krzepka babka” dla Kół Gospodyń Wiejskich z województwa kujawsko-pomorskiego

Fundacja Krajowej Spółki Cukrowej S.A. „Pomaganie krzepi” ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w konkursie wielkanocnym pn. „Krzepka babka” skierowanego do Kół Gospodyń Wiejskich z województwa kujawsko-pomorskiego.

Konkurs wielkanocny „Słodki mazurek” dla Kół Gospodyń Wiejskich z województwa lubelskiego

Fundacja Krajowej Spółki Cukrowej S.A. „Pomaganie krzepi” ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w konkursie wielkanocnym pn. „Słodki mazurek” skierowanego do Kół Gospodyń Wiejskich z województwa lubelskiego.

Uroczystość rozdania nagród w kulinarnym konkursie wielkanocnym „Krzepka babka”

W dniu 19 kwietnia w Toruniu odbyła się uroczystość rozdania nagród w kulinarnym konkursie wielkanocnym „Krzepka babka” zorganizowanym przez Fundację Krajowej Spółki Cukrowej S.A. „Pomaganie krzepi”. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości.

Uroczyste podsumowanie wielkanocnego konkursu kulinarnego „Słodki Mazurek”

17 kwietnia 2021 roku odbyło się uroczyste podsumowanie wielkanocnego konkursu kulinarnego „Słodki Mazurek”, adresowanego do Kół Gospodyń Wiejskich z województwa lubelskiego. Konkurs zorganizowała Fundacja Krajowej Spółki Cukrowej S.A. „Pomaganie krzepi”.

Wyniki Konkursu wielkanocnego „Słodki mazurek”

Dziękujemy Wam za ogromne zainteresowanie naszym konkursem. Wpłynęło ponad 180 zgłoszeń konkursowych! Zachęcamy do zapoznania się z listą Laureatów. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Wyniki konkursu wielkanocnego „Krzepka babka”!

Dziękujemy Wam za ogromne zainteresowanie naszym konkursem. Wpłynęło ponad 150 zgłoszeń konkursowych! Zachęcamy do zapoznania się z listą Laureatów. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Ogłoszenie wyników konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich odbędzie się w dniu 30 marca 2021r.

Uprzejmie informujemy, że uroczyste ogłoszenie wyników wielkanocnego konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich odbędzie w poszczególnych kategoriach w dniu 30 marca 2021 r.

Komunikat w sprawie wielkanocnych konkursów kulinarnych dla Kół Gospodyń Wiejskich

Jest nam niezmiernie miło, że nasz wielkanocny konkurs kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich spotkał się z tak dużym zainteresowaniem. Otrzymaliśmy kilkaset zgłoszeń! Jest ich nie tylko bardzo dużo, ale potwierdzają one kulinarne umiejętności i niezwykłą pasję Członkiń (a także Członków) Kół.

WYNIKI PROGRAMU GRANTOWEGO DLA KGW

W dniu dzisiejszym pragniemy ogłosić Zwycięzców w naszym Programie grantowym „KGW – krzepkie i zdrowe”, w którym można było zdobyć grant na realizację autorskiego Projektu w zakresie profilaktyki zdrowia kobiet na wsi, szczególnie członkiń Kół Gospodyń Wiejskich.

Program grantowy dla Kół Gospodyń Wiejskich

Fundacja Krajowej Spółki Cukrowej S.A. „Pomaganie krzepi” zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich do udziału w Programie grantowym „KGW – krzepkie i zdrowe”. Do zdobycia grant główny do wysokości 15 tys. zł oraz kilka grantów do wysokości 5 tys. zł. Pula środków to aż 40 tys. zł!