KGW

KONKURS KULINARNY DLA KGW!

Serdecznie zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich do udziału w naszym konkursie!

Celem Konkursu jest kultywowanie polskiego dziedzictwa kulturowego związanego z Bożym Narodzeniem, w szczególności z wypiekaniem ciastek bożonarodzeniowych, dbałość o poczucie tożsamości kulturowej, a także pielęgnowanie szacunku dla tradycji związanej ze świętami Bożego Narodzenia.

Zadaniem konkursowym jest przesłanie na adres Organizatora ciastka bożonarodzeniowego wykonanego przez KGW wraz z przepisem kulinarnym. Ciastko należy przesłać do dnia 30 grudnia 2022 r. Jedno KGW może przesłać tylko jedno ciastko. Powołana Kapituła konkursowa, na czele z cukiernikiem oceni ciastka pod względem walorów smakowych oraz zgodności nadesłanego ciastka z załączonym do niego przepisem kulinarnym. Na Zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe (m.in. mały sprzęt AGD) o łącznej puli 25.000 zł. Zwycięzców ogłosimy poprzez social media Fundacji do dnia 6 stycznia 2023 r.

Aby zgłoszenie było skuteczne, reprezentant Koła Gospodyń Wiejskich powienien złożyć Zgłoszenie konkursowe w Generatorze. 

Dostępnym tutaj: www.pomaganie-krzepi.pl/generator 

Już teraz życzymy Państwu (i sobie, jako Kapitule konkursowej) smacznych wypieków i zapraszamy do śledzenia informacji na naszym profilu na Facebooku

Wstecz