KGW

Konkurs kulinarny dla KGW "Ale ryba!"

Fundacja Krajowej Grupy Spożywczej S.A. „Pomaganie krzepi” serdecznie zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich do udziału w konkursie kulinarnym „Ale ryba!”! To doskonała okazja, aby zaprezentować swoje kulinarne umiejętności i podzielić się wspaniałymi przepisami z innymi. Konkurs skierowany jest do Kół Gospodyń Wiejskich zarejestrowanych w Krajowym Rejestrze KGW.

 

Co należy zrobić, aby wziąć udział w Konkursie kulinarnym?

Etap I -  polega na przesłaniu przez Koło Gospodyń Wiejskich przepisu autorskiego dania, którego jednym z głównych składników jest karp lub sandaczZgłoszenia konkursowe należy przesłać poprzez generator wniosków (www.pomaganie-krzepi.pl/generatordo dnia 30 czerwca o godz. 23:59.

Do drugiego etapu zostanie zaproszonych 24 Kół Gospodyń Wiejskich.

Etap 2 - polega na przygotowaniu i zaprezentowaniu przed Jury konkursowym dania, do którego przepis został przesłany w Etapie I.

Drugi etap Konkursu odbędzie się w dniu 31 sierpnia 2024 r. w Pałacu i Stadninie Koni w Walewicach  

 

Na uczestników II Etapu Konkursu czekają cenne nagrody rzeczowe i wiele pozytywnych emocji podczas wspólnego gotowania już 31 sierpnia w Walewicach! Drogie Członkinie KGW, nie czekajcie dłużej i zgłaszajcie swoje przepisy na „ale rybę” już dziś! To będzie wyjątkowe doświadczenie, które na długo zostanie w Waszej pamięci!

 

  • KONKURS DLA KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH (1)

Regulamin Konkursu dostępny poniżej: