“Krzepiące życzenia” - konkurs na profilu Facebook Fundacji

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w naszym zimowo- świątecznym konkursie pn. „Krzepiące życzenia”, organizowanym za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku.

„Smaki lata zamknięte w słoikach” - konkurs na profilu Facebook Fundacji

Serdecznie zachęcamy WSZYSTKICH do uczestnictwa w naszym jesiennym konkursie pn. „Smaki lata zamknięte w słoikach”, organizowanym za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku.

Wyniki konkursu na prace plastyczne

W dniu dzisiejszym pragniemy ogłosić zwycięzców konkursu plastycznego, który przeprowadzony był równolegle z Programem Wakacyjnym, w którym pracownicy Spółki mogli uzyskać dofinansowanie wyjazdu wakacyjnego dla swojego dziecka

Zbiórka publiczna podczas meczu reprezentacji

Koszykarska Reprezentacja Polski 25.08.2022 r. w ramach prekwalifikacji do EuroBasketu 2025 rozegra mecz z reprezentacją Chorwacji. Mecz rozgrywany będzie w hali COS Torwar w Warszawie. 

Konkurs „Wolontariusz Roku”

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie "Wolontariusz Roku"

OGŁOSZENIE WYNIKÓW – KONKURS NA MURAL

W dniu dzisiejszym Fundacja Krajowej Spółki Cukrowej S.A. „Pomaganie krzepi” pragnie ogłosić Laureata w konkursie na mural artystyczny o charakterze patriotycznym.

KONKURS NA MURAL ARTYSTYCZNY O TEMATYCE PATRIOTYCZNEJ

Fundacja Krajowej Spółki Cukrowej S.A. „Pomaganie krzepi” ma zaszczyt zaprosić do udziału w konkursie na mural artystyczny o tematyce patriotycznej skierowanym do artystów i/lub studentów oraz do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w zakresie szeroko pojętej działalności twórczej i/lub artystycznej w sztukach plastycznych. W Konkursie na projekt muralu zostanie przyznana jedna nagroda pieniężna w wysokości 5.000 zł brutto!!!