Zbiórka publiczna podczas meczu reprezentacji

Koszykarska Reprezentacja Polski 25.08.2022 r. w ramach prekwalifikacji do EuroBasketu 2025 rozegra mecz z reprezentacją Chorwacji. Mecz rozgrywany będzie w hali COS Torwar w Warszawie. 

Konkurs „Wolontariusz Roku”

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie "Wolontariusz Roku"

„Bezpiecznie w wakacje” - konkurs na profilu Facebook Fundacji

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na naszym Facebooku.

Konkurs wielkanocny na profilu Facebook Fundacji „Pomaganie krzepi”

Zainspirowani ogromnym zainteresowaniem i kreatywnością w związku z wcześniejszymi konkursami wielkanocnymi, już teraz zachęcamy do uczestnictwa w nowym konkursie pn. „Słodki symbol wielkanocny”, organizowanym za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Konkurs „Tradycyjne wypieki bożonarodzeniowe”

Fundacja Krajowej Spółki Cukrowej S.A. „Pomaganie krzepi” zaprasza WSZYSTKICH do uczestnictwa w konkursie pn. „Tradycyjne wypieki bożonarodzeniowe”, organizowanym za pośrednictwem naszego profilu Facebook: www.facebook.com/fundacjapomaganiekrzepi

Aktywnie w czerwiec" - konkurs na profilu Facebook Fundacji

Nowy miesiąc i nowy konkurs! Już dziś zachęcamy do uczestnictwa w konkursie pn. „Aktywnie w czerwiec”, organizowanym za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Konkurs wielkanocny (dla każdego) na profilu Facebook Fundacji „Pomaganie krzepi”.

Zachęcamy do wzięcia udziału w nowym konkursie wielkanocnym pn. „Krzepkie wypieki wielkanocne”. Do wygrania atrakcyjne nagrody!